HURDA METAL GERİ DÖNÜŞÜM

Geri dönüşüme uygun olan atık ve hurda metallar başlıca Demir, Bakır, Alüminyum, Çinko, Pirinç (sarı) , kurşun, kalay gibi metaller gelmektedir.Bunların atık ve hurdaları alım yapılarak geri dönüşüm işlemlerinden sonra sanayimize hammadde olarak tekrar değerlendirilmektedir.

Bu metaller eskimiş metal eşyalar, metal işleme sırasında artakalan parçalar, Yıkım Söküm işlemlerinde açığa çıkan metaller ve çöp olarak düşündüğümüz yiyecek içecek ambalajları konserve kutuları, içecek kutuları gibi materyallerden oluşmaktadır.

Özkan Geri Olarak amacımız bu atık ve hurdaları ayrıştırarak ekonomiye yeniden kazandırmaktadır.

Hurda Demir Alımı, Hurda Alüminyum Alımı, Hurda Bakır ve Kablo Alımı, konularında en güncel fiyatlarla hurda alımı yapmaktayız.

Hurdanız varsa iletişim :  +90 541 497 90 99

DEMİR HURDA ALIMI: Demir atık ve hurda alımı geri dönüşüm safhasının başlangıcıdır.Demir hurda alımı yapan geri dönüşüm firmaları arasında yer alan Özkan Geri Dönüşüm Demir Hurda Güncel Fiyatlar uygulamakta ve sizi madur etmemektedir.Demirin başka malzemelerle birlikte yada çıplak demir olarak her türlü haliyle satın alım işini yapmaktayız.Demir hurdalarınızı dilerseniz siz kendi imkanlarınızla bize getirebilirsiniz dilerseniz biz gelip sizden alabiliriz.

BAKIR HURDA ALIMI: Bakır atık ve hurda alımı geri dönüşüm safhasının başlangıcıdır.Bakır hurda alımı yapan geri dönüşüm firmaları arasında yer alan Özkan Geri Dönüşüm Bakır ve Kablo Hurda Güncel Fiyatlar uygulamakta ve sizi madur etmemektedir.Bakırın başka malzemelerle birlikte yada çıplak bakır olarak her türlü haliyle satın alım işini yapmaktayız.Bakır hurdalarınızı dilerseniz siz kendi imkanlarınızla bize getirebilirsiniz dilerseniz biz gelip sizden alabiliriz.

ALUMİNYUM HURDA ALIMI: Aluminyum atık ve hurda alımı geri dönüşüm safhasının başlangıcıdır.Aluminyum hurda alımı yapan geri dönüşüm firmaları arasında yer alan Özkan Geri Dönüşüm Aluminyum Hurda Güncel Fiyatlar uygulamakta ve sizi madur etmemektedir. Aluminyum başka malzemelerle birlikte yada çıplak Aluminyum olarak her türlü haliyle satın alım işini yapmaktayız. Aluminyum hurdalarınızı dilerseniz siz kendi imkanlarınızla bize getirebilirsiniz dilerseniz biz gelip sizden alabiliriz.