ATIK HURDA KAĞIT VE KARTON GERİ DÖNÜŞÜMÜ:

Gebze’de atık kağıt hurdası alan hurdacılar ve geri dönüşümcüler alanında hizmet veren Özkan Gebze Geri Dönüşüm Atık Kağıt web sitesi üzerinden hizmet sunmaktadır. Atık kağıt hurdaları ve dönüşümü hakkında kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Atık Karton Hurda Kağıt Gebze denilince en iyi fiyatları veren geri dönüşüm firması yız..

Atık Kağıt Karton Hurdası Nedir ?

Atık kağıt hurdası, gazete, kitap, ambalaj kutuları, koliler ve buna benzer hurdalardan oluşmaktadır. Gebze de ve çevre bölgelerde atık hurda fiyatları bakımından en yüksek fiyatı sunan Özkan Geri Dönüşüm ve Hurdacılık, hurdalarınızı en uygun fiyatlara almak için sizlere hizmet vermektedir. Gebze Dilovası Çayırova Şekerpınar Hereke İzmit Kocaeli Tuzla Pendik Kartal gibi Kocaeli ilçeleri ve İstanbul Anadolu Yakası atık kağıt hurdası alan yerler olarak Gebze Geri Dönüşüm hurdacılar sitesinde hizmet vermekteyiz. Atık kağıt fiyatları 2019 etiketleri arasına göz atarak fiyatlar hakkında bilgi alabilirsiniz.

 

Unutmayın Atık kağıt ile hem ekonoımik kazanım sağlanır, hemde kağıt yaılması içen kesilmek zorunda kalınan ağaçları kurtarmış olursunuz.Tamamen her yönüyle duygusal..

1 ton kullanılmış kağıt çöpe atılmayıp geri kazanıldığı ve kağıt üretiminde tekrar kullanıldığı zaman; -12400 m3 havadaki sera gazı olan karbon dioksitin bertaraf edilmesi,

  • 12400 m3 oksijen gazının üretilmeye devam etmesi,
  • 34 kişinin oksijen ihtiyacını sağlayan 17 yetişkin ağacın korunması,
  • Ayda 3 ailenin tükettiği 32 m3 su tasarrufu, -kış aylarında ısınma amacı ile iki ailenin tüketeceği 1750 litre fuel-oil tasarrufu,
  • 2,4 m3 çöp depolama alanından tasarruf,
  • 20 ailenin bir ay süreyle tüketeceği 4100 kw/sa elektrik enerjisinden tasarruf edilebilmesi mümkündür.

Atık kağıtlarınızı değerinde satmak için bizimle iletişim kurabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

İLETİŞİM